Zvířecí motivy - Jak nato?

Ptáte se, kde koupit produkty pro „zvířecí“ úpravu nehtů? Jsou dostupné téměř všude! Samozřejmě, vždy je dobré nakupovat na ověřených místech – zvláště pokud nakupujete přes internet. Nemusíte je však dlouho hledat – stačí si prolistovat webovou stránku našeho internetového obchodu www.eranti.cz! Najdete tam spoustu produktů, které vám umožní získat zvířecí potisk na nehtech. Prohlédněte si několik našich tipů.

Produkty, díky kterým získáte "ANIMAL VIBES" manikúru

Připravili jsme pro vás krátký seznam produktů, které budou skvělé pro zvířecí vibes!

TRANSFEROVÉ FÓLIE

Začněme s transferovymii fóliemi. Jsou to produkty, které vám umožní snadno dosáhnout skvělého, originálního efektu na nehtech! Poskytují spoustu možností stylingu. Mezi jejich desítkami různých provedení naleznete také zvířecí motivy.

Víte, jak použít přenosnou fólii při manikúře? Naneste lepidlo na přenosovou fólii na lakovaný nehet nebo nehet chráněný hybridním nehtem a fólii na něj zkopírujte. Po odrazu produktu musí být styling dodatečně pokryt vrchním lakem a vytvrzen v uv/led lampě.

NÁLEPKY

Ještě jednodušší metodou pro vytvoření designu nehtů se zvířecími vzory je použití nálepek se správným tvarem a vzorem. V nabídce našeho internetového obchodu naleznete tolik druhů, že jsme přesvědčeni, že si vyberete něco pro sebe! Vodní nebo samolepící nálepky? Pořiďte si ty, které vás přesvědčí víc. Nejdůležitějším kritériem výběru měl být vzor, který vás zajímá!

Nálepky se skvrnami, zebra, hadí kůže... Prohlédněte si náš široký výběr módních nálepek, které dokonale obohatí vaši manikúru (a dokonce mohou být jejím jediným prvkem)! Vše záleží na vás!

RAZÍTKOVACÍ SADA

Náš další návrh na manikúru zvířecích motívu je použití razítek. Pokud jste se ještě s razítkováním nezabývali, vyplatí se zakoupit si sadu produktů potřebných pro tuto techniku nehtového stylingu. Na druhé straně, pokud jste si již udělali manikúru s razítky, možná si stačí dokoupit razítkovací destičku! Jedná se o minimální náklady a efekt může překročit vaše nejdivočejší očekávání!

Razítkovací sada obsahuje nejčastěji razítkovací lak, razítkovací destičku/destičky a razítko. Když si koupíte tyto produkty, budete si moci dokoupit jen další plíšky. Důležité - každá má alespoň několik tvarů!

HYBRIDNÍ LAKY A ŠTĚTEC / LINER NA OZDOBY

Náš poslední návrh je asi nejzřejmější. Chcete si na nehtech vytvořit zvířecí vzor? Je možné, že vše, co potřebujete, už máte ve své kosmetické taštičce! Předpokládejme, že vám záleží vytvořit tygrované nehty... Pokud máte oranžový lak, naneste jej na celé nehty a nepravidelná tenká místa pak nalakujte černým lakem nebo gelem na nehty, například štětcem. Jednoduché ne? A wow efekt je zaručen! Totéž platí pro manikúru zebry nebo leoparda. I zde stačí mít gel laky (nejlépe hybridní) v příslušných barvách a produkt na zdobení.

I VY MŮŽETE BÝT SUPER TRENDY VE ZVÍŘÍCÍCH VIBRACÍCH - VZORECH!

Zvířecí vzory na nehtech jsou desítky možností pro velkolepou manikúru! Chcete být super módní? Otestujte několik produktů (například z těch, které jsme zmínili výše) a najděte svůj "způsob" jak stylizovat zvířecí vibrace!

Nezapomeňte, že veškeré příslušenství, které jsme zmínili v textu, je dostupné v našem internetovém obchodě ERANTI.cz! Najdete je v mnoha variantách a co je důležité – za skvělé ceny! Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si perfektní produkty pro vás!