Viva Magenta je také jednou z nejmódnějších barev při tvorbě manikúry v roce 2023. Tato barva se hodí k dlouhým i krátkým nehtům. Nehty Viva Magenta vypadají poutavě, vypadají senzačně, jsou odvážné, plné energie a radosti, až hypnotické!

Viva Magenta vibruje s elánem a energií. Viva Magenta je odvážná a nebojácná pulzující barva, jejíž bujarost podporuje radostnou a optimistickou oslavu a píše nový příběh.

Jak je tato barva popsána? Jako odstín zakořeněný v přírodě, vyjadřující nový signál síly. Je to zářivý karmínový červený odstín, který představuje rovnováhu mezi teplým a chladným tónem. Viva Magenta je odvozena od červené, i když této barvě nechybí růžové tóny. Symbolizuje sílu, spontánnost, radost a optimismus.

JAK VYPOUŽÍ NEHTY VE VIVA MAGENTA, BARVĚ ROKU 2023, KTEROU ZVOLILA SPOLEČNOST PANTONE?

Tento trend si získává srdce žen! Hledáte nápad na módní nehty? V naší galerii naleznete inspiraci na ty nejmódnější nehty Viva Magenta. Představujeme nejmódnější inspirace, barvy a nehtový design pro rok 2023. Na dalších fotkách se podívejte, jak Viva Magenta vypadá na nehtech a zda vám tento typ manikúry vyhovuje. Energická barva roku 2023 s názvem Viva Magenta bude fungovat na jaře a v létě, ale vyplatí se ji použít iv zimě a na podzim na oživení stylizace a dodání energie touto jedinečnou barvou.

HLEDÁTE NÁPAD NA MÓDNÍ NEHTY?

V naší galerii najdete inspiraci na nejmódnější nehty ve Viva Magenta – to je hit roku 2023. Představujeme nejmódnější inspirace, barvy a nehtové vzory pro rok 2023. V naší galerii naleznete ty nejmódnější a nejkrásnější inspirace na krásné nehty.

GEL LAKY VE BARVĚ VIVA MAGENTA A JEJÍCH ODSTÍNECH NAJDETE I V NAŠEM E-SHOPU Eranti.cz