Čistič - odmašťovač a čistič v jednom - co to je?

Jak název napovídá, odmašťovač nehtů je produktem odmašťování, tj. Odstranění mastné vrstvy z nehtové desky, která se na ní přirozeně tvoří každý den. Pomocí odmašťovače se také zbavíme vlhkosti, která může negativně ovlivnit správné použití jednotlivých vrstev hybridní manikúry. Nehty odmašťovače účinně dezinfikují povrch nehtů. Má také antibakteriální vlastnosti. Odmašťovač se používá na samém začátku procesu podávání hybridní manikúry.

Odmastnení nehtové desky hraje velmi důležitou roli při přípravě nehtů pro aplikaci následujících produktů, zajišťuje dobré přijetí a zabraňuje tvorbě například bublin z laku nehtů. Další název pro odmašťovač nehtů pro přípravu nehtů je CLEANER.

Čistič je také přípravou navrženou především pro stírání vrstvy disperze vytvořené po aplikaci hybridní manikúry. Disperzní vrstva je lepkavý povlak vytvořený na hybridním laku potaženém nehty. Zajišťuje dobrou adhezi následujících vrstev produktů - od hybridních laků po horní laky. Disperzní vrstva zůstává lepkavá i po vytvrzení lampy - některé ženy to dokonce považují za vadu laků nebo vrcholů. Mezitím po nanesení vrstev hybridního laku a horního laku pro odstranění této lepivé vrstvy ji otřete čističem speciálně navrženým pro tento účel. Čistič může také zvlhčit kůži nehtů a svítit již malovanou desku na nehty. Tento produkt může obsahovat oleje nebo lanolin pro další hydrataci.

Odmašťovač a čistič nehtů - podobnosti

Odmašťovač a čistič nehtů jistě spojují oblast použití, tj. Použití hybridní manikúry. Čistič není viditelný, ale splňuje velmi důležité rysy pro úspěch hybridní manikúry. Tento produkt je zodpovědný za přípravu nebo dokončení nehtové desky. Podporují správnou aplikaci a životnost služeb jiných produktů. Proto plní určitou pomocnou funkci v řadě produktů hybridní manikúry. Bez nich se nebudete pohybovat při vytváření manikúry na nehty.

Aceton - co to je?

Aceton na nehty je vysoce kvalitní produkt vhodný pro odstranění gelového laku, gelu nebo akrylových nehtů, špiček nehtů a odmašťování nehtových desek. Používá se s buničinou a je nezbytnou součástí modelování vašich nehtů.

Cleaner a aceton - rozdíly

Čistič je rozhodně víceúčelový produkt. Stejně jako aceton určený k odmaňování a odstranění gelové vrstvy, lze čistič použít jak pro účel, tak pro promytí rozptylové vrstvy - v závislosti na typu přípravy. Vždy vyberte čističe - cleanery 2 v 1, abyste „řešili“ s odmaštěním a odstraněním disperzní vrstvy.

Okamžik aplikace produktu je také odlišný - prvním místem je odmasťovač nehtů - cleaner. Poté používáme aceton k odstranění manikúry.

Pokud hledáte místo pro dokončení svého kosmetického salonu, navštivte náš e-shop www.eranti.cz