Duální formy - výhody

Ještě předtím, než se dostaneme k tipům na výběr těch nejlepších duálních forem, bychom se chtěli na chvíli zastavit při jejich výhodách. Ne každý přece musí mít zkušenosti s jejich používáním a možná je dobré začít tím, že si vysvětlíme, proč se vyplatí do jeho koupě investovat.

MOHOU BÝT POUŽITÉ MNOHOKRÁT

Při koupi duální formy máte zaručeno, že se nejedná o produkt „na jedno použití“. Formy se po vytvrzení stylingu sejmou a jejich dalšímu použití už nic nestojí v cestě. To je nejen pohodlné, ale také šetří peníze.

UMOŽŇUJÍ RYCHLOU A JEDNODUCHOU MANIKURU

Dvojité formy byly vytvořeny tak, aby práce s nimi byla bezproblémová a rychlá. Důležité je, že i když se při prodlužování nehtů akrylovým gelem spletete, můžete to kdykoli opravit pomocí štětce namočeného v tekutině. Díky tomu není produktem jen pro pokročilé stylisty!

DÍKY NIM ZÍSKÁTE DOKONALÝ TVAR NEHTŮ

Hledáte způsob, jak dosáhnout dokonalého tvaru nehtů? Duální formy se pro vás mohou ukázat jako míček! Stačí zvolit správně profilovanou formu, abyste získali dokonalé nehty poměrně jednoduchým způsobem.

JSOU VELMI ODOLNÉ A FLEXIBILNÍ

Zajímá vás, kolik aplikací mohou „vydržet“ dvojité formy? Samozřejmě, nemůžeme vám poskytnout konkrétní číslo, ale garantujeme, že jejich výdrž je opravdu velkolepá! Je to způsobeno mimo jiné také jejich flexibilitou. Jak při jejich aplikaci a odstraňování, tak při procesu prodlužování nehtů se nemusíte obávat jejich poškození.

Jak vybrat dvojitou formu?

Duální formy se běžně prodávají v našem internetovém obchodě ERANTI.cz v počtu 100-120 kusů (dostupné v různých velikostech). Díky tomu je mnohem snazší vybrat správnou velikost produktu.

Jak to udělat?

Nejlepší (a nejjednodušší) je nanést různé velikosti na přirozené nehty a vybrat si tu, která se bude velikostí nejvíce přibližovat.

Proces prodlužování nehtů akrylovým gelem s duálními formami
Mezi četné výhody duálních forem jsme mimo jiné uvedli: jednoduché prodlužování nehtů. To je samozřejmě pravda. Zkontrolujte si, jak celý proces vypadá – krok za krokem.

Nejprve si vyberte velikost duálního tvaru na nehty.

Když to uděláte, začněte nanesením malého množství akrylového gelu dovnitř formy. Poznáte ho podle toho, že je vydutý. Další fází práce je rovnoměrné a přesné rozložení hmoty na formuláři a poté - nanesení na nehet. Aby byl proces prodlužování úspěšný, nehty musí být vytvrzeny v lampě.

Dalšími kroky je už jen jemné podkopání formy a její oddělení od již vytvrzené hmoty. Poškození duální formy se nemusíte obávat, protože se jedná o velmi flexibilní a odolný produkt.

Co bude dál?

V manikúře můžete samozřejmě pokračovat, nic vám nebrání volně si nehty zdobit a tím získat ještě lepší stylingový efekt.


Dvojité formy jsou skvělým způsobem, jak získat dokonalou křivku C!

Sníte o nehtech s dokonalým tvarem, ale nedaří se vám je získat? Duální formy se mohou stát lékem na váš problém! Díky nim efektivně a bez větších problémů získáte perfektní křivku C a vaše nehty budou vypadat opravdu nádherně!
Odolné a flexibilní opakovaně použitelné duální formy si samozřejmě můžete zakoupit v našem internetovém obchodě s kosmetikou ERANTI.cz . Jsou dostupné v mnoha variantách, abyste si mohli vybrat sadu, která vám nejvíc vyhovuje.

Nákup duální formy je malý náklad, ale umožní vám získat opravdu velkolepý efekt na nehty. Tento produkt na prodlužování nehtů se vyplatí otestovat a přesvědčte se sami (nebo spíše ruce), že je prostě skvělý!