Gelová manikúra – začněme od začátku!

Než se pustíme do specifik, začněme obecnými informacemi o gelové manikúře. Jedná se o typ nehtového stylingu prováděný přímo na nehtové ploténce - na tipy nebo šablonu. Samotný název "gelová manikúra" pochází z gelu - hlavního produktu použitého k vytvoření stylingu. Samozřejmě, jak už asi tušíte, k dokonalému efektu je potřeba přidat k tomu nejnutnějšímu ještě pár produktů!

gelové nehty s produkty AllePaznokcie

Gelová manikúra – proč se vyplatí?

Jak jsme již psali, obrovskou výhodou gelové manikúry je, že dává spoustu možností úpravy nehtů. To však není jeho jediná výhoda. Níže stručně popíšeme všechny, které považujeme (a nejen my) za nejdůležitější.

Většina nehtových nadšenců uvádí jako největší výhodu gelové manikúry jeho velkolepou odolnost. Při správném provedení vydrží tento typ stylingu na vašich nehtech až 6 týdnů! Pokud tedy potřebujete něco extrémně odolného, ​​bude to skvělá volba!

Navíc nabídka produktů na gelovou manikúru je opravdu široká. Můžete si vybrat bezbarvý gel nebo zvolit barevný (což výrazně zkrátí proces manikúry). Gelovou manikúru můžete provádět jak s tipy, tak pomocí šablony. Produktů na gelové dekorace je tolik, že je nemožné je všechny vyjmenovat! Zejména proto, že se dají aplikovat jak na hotové gelové nehty, tak i zapustit přímo do gelu.

gelové produkty na manikúru

Produkty na gelovou manikúru v internetovém obchodě ERANTI – co koupit?

Hledáte hotový seznam produktů pro gelovou manikúru? Připravit nějakou by pro nás bylo opravdu těžké. Proč? Je to proto, že existuje příliš mnoho způsobů, jak vytvořit gelové nehty, a máte tolik možností, že se musíte rozhodnout, co chcete použít!

Rozhodli jsme se však doporučit několik různých kategorií gelů, které jsou užitečné při provádění tohoto typu manikúry. Všechny samozřejmě najdete v našem internetovém obchodě ERANTI.CZ .

Jedno- a třífázové gely

Nabídka AllePaznokcie zahrnuje jak jednofázové, tak třífázové gely. Kterou si vyberete, je jen na vás. Liší se tím, že všechny vrstvy nehtu můžete postavit jednofázovým gelem. V případě třífázového gelu potřebujete 3 gely, které vytvoří jednotlivé vrstvy nehtu.

Transparentní a barevné gely

Při vytváření dokonalé gelové manikúry si můžete vybrat průhledný gel a volitelně ho nalakovat, nebo rovnou použít barevný gel. Použitím toho druhého ušetříte spoustu času, což je velmi důležité, zvláště když si gelovou manikúru děláte doma a každá minuta vašeho času je k nezaplacení.

Zdobící gely

Zapomenout nemůžeme ani na zdobící gely , které umožňují vytvořit na nehtech více či méně originální detaily. Samozřejmě, stejně jako v případě stavebních nebo modelovacích gelů, i ty na dekorace jsou extrémně odolné.

umělecká gelová manikúra

Když ne gel, tak co?

Nezapomeňte, že kromě gelového stylingu si můžete vybrat i akrylový gel nebo akryl. Najdete je také v našem internetovém obchodě ERANTI.

Liší se od nich především způsob kalení. V případě akrylu není nutné používat UV/LED lampu. Přesto jeho trvanlivost dosahuje až 6 týdnů! Nevýhodou akrylu je, že plné pevnosti je dosaženo až po cca 2 dnech po jeho aplikaci.

Akrylový gel naproti tomu kombinuje ty nejlepší vlastnosti akrylu a gelu. Rychle se nanáší, je odolný a pružný. Jakou metodu nehtů zvolíte, je pouze vaše rozhodnutí!

AllePaznokcie gely na nehty

Na AllePaznokcie.pl najdete jen ty nejlepší produkty pro gelovou manikúru!

Chcete pro svou manikúru kupovat pouze osvědčené a bezpečné produkty předních značek? Nezapomeňte se podívat na ERANTI.CZ !

Naše nabídka gelových přípravků je tak široká, že určitě najdete vše, co hledáte! Perfektní gely si u nás mohou koupit i zvláště citliví a nároční lidé. To vše díky tomu, že máme široké portfolio produktů s recepturou Hema/di-Hema free! Doporučujeme vám nakupovat!