HEMA, také známý jako 2-hydroxyethylmethakrylát nebo hydroxyethylmethakrylát, vytváří tloušťku, tvrdost a lesk ve výrobcích. Nejedná se o látku, která obvykle generuje alergie, jako je metylmetaklitát, formaldehyd nebo toluen, ale v posledních letech přibývá případů alergií na tuto látku. Proto jsme přijali opatření a změnili složení 6 produktů.

Ve spolupráci s laboratoří se v Molly Lac podařilo odstranit HEMA z:

Volné produkty Molly Lac Hema

Water Ink , inkousty, které nám dodávají akvarelový efekt, se kterými můžeme dělat různé dekorace.

Volné produkty Molly Lac Hema

2-v-1 polokrycí pryžová základna, hladká pryžová základna a fluorescenční pryžová základna , flexibilní základny ideální pro vytváření zpevnění nehtů, ideální pro provádění techniky vyrovnání nebo lakování a prodloužení nehtu o několik milimetrů.

Volné produkty Molly Lac Hema

Powder Gel , hmota, se kterou se snadno manipuluje a nanáší se k prodlužování nehtů. Může být použit se špičkami, formami nebo kapslemi ve dvou formách. Díky snadné manipulaci dokážeme vytvořit i 3D návrhy nebo extrémní konstrukce.

Flash semipermanentní lak na nehty : dvě kolekce semipermanentních laků na nehty. 18 oslnivých barev s mikro blesky, které se odrážejí ve světle mobilního blesku.

Molly Lac Doctor Top Rubber Edition 10 ml.

Doctor Top Rubber Edition : Vrchní finišer pro semipermanentní, akrylový, gelový a práškový gel. Samonivelační a lehká viskozita. Díky svému inteligentnímu polymerovému složení je tento top schopen se sám regenerovat proti nárazům nebo poškrábání, takže jeho lesk vydrží 4 týdny.

Chceme ponúkat ty nejlepší produkty, proto pro vás budeme i nadále pracovat každý den.