Chcete být trendy? Vsaďte na nehty ve stylu Barbie!

Růžová láska, růžová síla, nebo nebodaj Barbie nehty? Každé z těchto jmen dokonale odráží manikúru ve stylu Barbie! Tisíce žen po celém světě se inspirují nehtovými vzory, které lze spatřit v trháku posledních týdnů – ve filmu Barbie. Proto by nemělo být překvapující, že růžová manikúra je tak módní a trendy!

Různé tváře růžové, t.j. Barbie manikúra má mnoho jmen

Hledáte inspiraci pro Barbie nail art? Připravili jsme pro vás něco extra!

Níže naleznete některé z nejžhavějších návrhů na manikúru Barbie - od nejklasičtějších po bláznivé, ideální pro módní maximalisty.

Jste připraveni na pořádnou dávku inspirace? Začněme!

Francouzská manikúra s barevnou špičkou

Náš první návrh je klasická francouzská manikúra s módním nádechem v podobě růžové špičky. Toto je dokonalý nehtový styling pro každý den a dokonce i do práce! Pokud nemáte rádi přílišnou extravaganci, jsme přesvědčeni, že tento typ manikúry vám ukradne srdce. Je to skvělý způsob, jak být trendy a zároveň zůstat sama sebou, tedy milovnicí nehtového minimalismu.

Další věc je, že na takovou manikúru nepotřebujete příliš mnoho produktů a drtivá většina nehtových maniaček zvládne styling.

Candy hladká růžová manikúra

Milujete jednotné, hladké nehty, ale zároveň milujete držet krok s aktuálními trendy? Něco pro vás máme! Toto je asi nejjednodušší návrh, jaký jsme připravili. Je to hybridní, bonbonová manikúra - celá růžová!

Pokud si nehty upravujete na denní bázi, na tuto manikúru si pravděpodobně budete muset pořídit hybridní lak „v barvě Barbie“. Obrovský výběr takových hybridů samozřejmě naleznete v našem internetovém obchodě ERANTI. Určitě se podívejte na naši nabídku!

Glitrová manikúra v barvě Barbie

Hladká manikúra vám nestačí a chcete něco víc - něco velkolepějšího, ale zároveň jednoduchého na výrobu? Třpytivá manikúra určitě dokáže potěšit a okouzlit mnoho lidí!

Stejně jako v případě předchozího návrhu, i tento je velmi jednoduchý na implementaci. Bez problémů to zvládne téměř každá nehtová maniačka – i ta začátečnice.

Zaručujeme, že takové nehty ve stylu Barbie jsou maximálně stylové a nejefektivnější!

Nail art ve stylu Barbie

Nebo si možná myslíte, že nejkrásnější manikúra je ta, která vypadá jako malé umělecké dílo? Design nehtů je super stylový a originální. Jak vytvořit takovou manikúru ve stylu Barbie? Někdy stačí jen málo!

K tomuto účelu můžete použít například linku nebo nejmenší štětec a na nahé nehty „namalovat“ růžové nepravidelné tvary. Další možností je založit manikúru na geometrických obrazcích v různých odstínech růžové.

Možností je opravdu mnoho. Jste omezeni pouze svou fantazií!

Buďte super módní v Barbie manikúře!

Sníte o tom, že budete mít nehty ve stylu Barbie? Chcete mít stylizaci, která bude super módní, a proto se potřebujete zásobit několika doplňkovými produkty?

Nezapomeňte navštívit náš internetový obchod ERANTI a doplňte si sadu o další produkty!

Pamatujte, že si můžete koupit vše, co potřebujete k vytvoření jakékoli manikúry, kterou chcete! Prohlédněte si naši nabídku a podívejte se na aktuální akce. Garantujeme okamžité dodání a vynikající zákaznický servis!