Přírodní manikúra pro stylové ženy

Manikúra, kterou téměř nevidíte, je v dnešní době velmi trendy.  Na přehlídkových molech iv pouliční módě často najdete dámy, které mají úhledný, ale zároveň velmi klasický a decentní look.  Nelze upřít, že takové styly se hodí ke každému outfitu, což je jedna z jejich mnoha výhod.  Jaké jsou další výhody přirozené manikúry?

VÝHODY PŘIROZENÉ MANIKÚRY

Přirozená manikúra  bude ideální pro každou situaci.  Výběrem klasického designu nehtů se vyhnete tomu, že budete muset smývat nehet těsně před důležitou událostí.  Bez ohledu na to, jestli nosíte tepláky, „malé černé“ nebo džíny a tričko...  Přírozené nehty vypadají skvěle v každém vydání!  Další výhodou je, že často mohou být ideálním základem pro dekorace.  Jinými slovy – nejprve se provede nahá nebo bezbarvá manikúra a poté se těsně před důležitou příležitostí obohatí o další efekty.  Navíc nelze upřít, že případné odrosty jsou na přírodní manikúře rozhodně méně viditelné.

V praxi se takový styling může provádět mnohem méně často než kterýkoli jiný.  Ušetříte tak svůj čas a nepohodlí ani tehdy, když se vám alespoň s jedním nehtem něco stane.  Každopádně... Výhody NATURAL LOOK manikúry by se daly jmenovat donekonečna.  Je to jen druh stylingu, který nikdy nevyjde z módy a vždy bude v trendu!

Přírozená manikúra - inspirace

Již jsme zmínili, že přirozená manikúra se pro většinu žen ztotožňuje zejména s nahou ploténkou či dokonce bezbarvými nehty.  Samozřejmě, toto není jediný způsob, jak dosáhnout klasického efektu vašeho stylingu... Jaké jsou tedy další metody pro dosažení „přirozeného vzhledu“ jednoduchým způsobem?  Podívejte se na některé z našich návrhů!

FRANCOUZSKÁ MANIKÚRA

Francouzská manikúra je známa již mnoho let.  Stále je na vrcholu a nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo změnit.  Jaká je jeho neutuchající popularita...?  Vypadá dobře kdykoli a kdekoli!  Pokud se obáváte, že klasickou francouzskou manikúrou rychle omrzíte, pamatujte, že na její výrobu můžete použít spoustu barev – ne nutně jen béžovou nebo světle růžovou.

Dobře poslouží i jemná broskvová nebo jemná, pastelově modrá.  Tyto barvy jsou také velmi přirozené a umožní vám získat jemný efekt na nehtech.  Pokud se chcete vyřádit, ale stále se neumíte „rozloučit“ s francouzskou manikúrou, vždy je zde možnost ozdobit ji krystaly nebo velmi jemnými nálepkami. 

KRÁTKÉ NEHTY MLÉČNÉ BARVY NEBO PUDROVÉ BARVY

Naším dalším návrhem na  přírodní manikúru  jsou nehty pudrové barvy nebo mléčné barvy.  Jsou to barvy, které vypadají fantasticky na opálené i světlé pleti.  Asi neexistuje žena, které by tento typ stylingu nevyhovoval.  Tento typ přirozené manikúry bude nejlépe fungovat na krátkých, dobře upravených nehtech.  Vhodné ke každému outfitu a pro každou příležitost.  Tento typ nehtového stylingu je velmi často označován jako „nahé nehty“, což mluví samo za sebe.

KONDICIONÉR NA NEHTY - JEN TOLIK NEBO TOLIK!

Mohou nehty „ozdobené“ pouze kondicionérem nebo olejem vyvolat „wow efekt“?  Ano, samozřejmě!  Všechno závisí na tom, jak moc se o ně předem staráte.  Postaráte-li se o jejich důkladné vyleštění, odstranění nehtové kůžičky a dokonalé vytvarování, budou vypadat skvěle i bez laku!  O to víc, že ​​nabídka kondicionérů na nehty je tak široká, že najdete i produkty, které dodají světlou, velmi přirozenou barvu či lesk.  Díky tomu rychle a jednoduše získáte styling, který bude vypadat dobře v práci, na těch nejdůležitějších událostech i na denní bázi.

NO COLOR MANIKÚRA JE TOP

Jak vidíte, ne vždy je třeba zvolit na nehtech  výraznou výraznou barvu, abyste dosáhli „wow efektu“ !  Někdy se stačí o nehty správně starat a zbývající fáze manikúry omezit na naprosté minimum.  Díky tomu ušetříte nejen spoustu času, ale zvýrazníte i svoji přirozenou krásu! N o color manikúra je momentálně žhavým trendem v nehtovém designu a není se čemu divit! Přirozenost je v módě a nikdy nezmizí. Vždy můžete nechat velkolepé, bláznivé stylizace pro opravdu důležité příležitosti. Na denní bázi buďte sami sebou a užijte si svoji přirozenou manikúru!