Stavební UV gely 

Claresa RUBBER GEL

Gumový gel od Claresy je výrobek s výjimečnými vlastnostmi. Jeho složení je husté a odolné vůči okolním teplotám, takže je ideální pro konstrukci nehtů a prodlužování plotýnek. Můžete si být jisti, že iv horkém počasí se bude gel chovat stejně a pokaždé vytvoříte dokonalou kostru. Gumový gel se vyznačuje také tixotropií (tj. tekutou pamětí), což znamená, že po nanesení na nehet nestéká na kůžičku. Při práci se štětcem se hmota dokonale vyrovná, což umožňuje rovnoměrné nanášení výrobku rovnoměrně i začátečníkům. Gel zakrývá a koriguje nedokonalosti nehtové ploténky, takže jej lze použít samostatně, bez použití hybridního laku. Vše, co potřebujete, je podkladní a vrchní vrstva. Krycí paleta nude odstínů jistě osloví příznivce přirozených stylů.

Tento gel vyžaduje podkladovou bázi, Bonding Base for Gel je pro tento úkol ideální.

Claresa SOFT&EASY

Díky inovativnímu složení gelu s jedinečnou strukturou a hustotou je dokonale vyrovnávající i pro nezkušenou uživatelku, rychlou práci usnadňuje také tixotropie (tekutá paměť), která zabraňuje stékání na kůžičku.  Modelace nehtů s novými gely na nehty CLARESA SOFT & EASY nevyžaduje pilníkování ani top coat – stačí přetřít disperzní vrstvu Cleanerem a intenzivně lesklé nehty jsou hotové!

Gel Laky

Claresa má širokou škálu barev, která má v různých kolekcích až 500 odstínů. Gel laky Claresa se vyznačují výbornou pigmentací se systémem SOAK OFF což znamená, že je lze snadněji odstranit za pomoci removeru z nehtové ploténky. Doporučujeme pro salony, manikérky i pro domácí použití. Krytí gel laků Claresa již od první vrstvy, pro vynikající a profesionální vzhled aplikujte 2x vrstvu.

Oleječky

Ovocné olejíčky na nehtovou kůžičku a nehty jsou odpovědí na suchou, popraskanou nehtovou kůžičku a oslabené, poškozené nehtové ploténky. Pomáhají chránit před škodlivými účinky vnějších faktorů a zabraňují vysušování pokožky. Obsahují výživné oleje , které hydratují a zjemňují nehtovou kůžičku a posilují nehty. Oleječky příznivě působí na regeneraci nehtového matrixu, díky čemuž nehtová ploténka sílí a je méně náchylná k poškození.

Poly Gely

Polygely jsou produkty, které umožňují vytvořit požadovanou délku nehtu úžasně jednoduchým a příjemným způsobem. Navíc díky velmi husné konzistence si každá z dam dokáže s velkou přesností doladit dokonalý tvar, ze kterého se bude moci těšit dlouhé týdny. Kolekce Claresa obsahujeprůhledné polygely, které jsou ideální jako podklad podgel laka polygely ve sněhobílé , jemnérůžovénebo krásnébroskvovébarvě. Barevné verze nepotřebují nanášení další barvy ve formě hybridního laku. Ve své základní podobě vypadají nádherně

Které produkty od značky Clarese si vyberete?