První novinkou je lampa Molly Lux Z7 o vysokém výkonu 220W.

Duální UV/LED lampa určená k vytvrzování hybridních laků, gelů a akrylových gelů. Má až 57 rovnoměrně rozložených diod, které dokonale vytvrzují výrobek ze všech stran... a navíc dvakrát rychleji než v jiných lampách! Lampa Z7 má odnímatelnou základnu, díky čemuž je vhodná pro manikúru i pedikúru.

Z7 spojuje dokonalý design s mimořádnou funkčností. Elegantní design a ergonomický tvar skrývají skutečně titanový výkon až 220 W. A 57 energeticky úsporných LED diod je v kopuli lampy rozmístěno tak, abyste měli vždy dokonale vytvrzený výrobek, dokonce i na palcích!

Lampa má snímač pohybu a zabudovaný časovač s praktickým displejem LCD, který má čtyři režimy: 10 s, 30 s, 60 s, 99 s. Poslední režim – nejdelší – je funkce, která se nejčastěji využívá u výrobků, které během vytvrzování způsobují nepříjemné pocity (například pálící krycí gely). Na začátku času 99 s se výkon postupně zvyšuje, čímž se nepříjemné pocity spojené s polymerací výrobku sníží na minimum.

Lampa vytvrzuje za velmi krátkou dobu - již 10 sekund stačí na vytvrzení transparentního výrobku. základní a frešové barvy nebo velmi tenké vrstvy krycí barvy.

Technologie dvojité LED lampy je kombinací provozních rozsahů dvou vlnových délek – 365 nm a 405 nm – takže můžete bez námahy vytvrdit jakýkoli produkt na nehtový design – od hybridní barvy až po náročné maskovací gely.

Výhody lampy Z7:

Snímač pohybu
čtyři časy vytvrzování - 10, 30, 60 a 99 s.
doba vytvrzování 99s. pracuje v inteligentním režimu zapnutí, který snižuje vytvrzování krycích produktů
LCD displej
duální technologie LED/UV: bezproblémové vytvrzování jakéhokoli hybridního a gelového výrobku

Druhou novinkou je Molly Lux S1 v krásné zlaté barvě

Lampa na nehty Dual UV/LED 48W Molly Lux S1 s efektivním výkonem 48W, ve které je použita nejnovější technologie! Lampa využívá 30 LED diod.

Je obohacena o časovač, díky kterému můžete plně kontrolovat čas vytvrzování. Nepřetržitý čas 120s se senzorem pohybu a režimem nízkého tepla jsou nejvyhledávanějšími přednostmi lampy a zrcadlové dno v kombinaci s dalšími výhodami vytváří lampu...dokonalou!

Lampa vyzařuje bílé světlo! Žádné namáhání očí! Nejnovější generace svítidel využívá úsporné diody, což znamená, že svítidlo spotřebuje mnohem méně elektrické energie než jeho kolega starší generace.

Díky vyzařování bílého světla - vytvrdí vše - i ty nejodolnější UV gely! (emise uv paprsků 365 a 405 nm v diodách).

Lampa má zrcadlovou spodní stranu, která dodatečně odráží a rozptyluje světlo LED diod. Díky tomu dosáhne i na těžko přístupná místa po stranách nehtů a v blízkosti kůžičky. Můžeme si tak být jisti, že hybridní lak nebo gel vytvrdne i na těch nejcitlivějších místech.

Další výhodou je, že spodní strana lampy je připevněna pomocí několika magnetů. Díky tomu lze spodní část rychle a snadno odejmout, což je užitečné zejména při pedikúře a při čištění a dezinfekci lampy.