Parafínové ošetření rukou a nohou - výhody

Začněme tím, že parafínové kúry mají mnoho výhod. Přestože jejich výroba není náročná, jejich vlastnosti dokáží ohromit nejednoho člověka!

Zjistěte, proč se je vyplatí pravidelně „praktikovat“!

Účinky lze vidět (a cítit) ihned po ošetření

Jste od přírody netrpěliví a nemáte rádi kúry, jejichž účinky jsou patrné až po delší době? Je to skvělé – parafínová kúra patří do kategorie těch, které přinášejí výsledky téměř okamžitě! Ihned po ošetření pokožka získá ztracenou elasticitu, je super hydratovaná a jemná a hladká na dotek.

Proto lze s jistotou říci, že parafínový vosk je skvělým „last minute“ nebo banketovým ošetřením, kdy očekáváme okamžité výsledky.

Lze je použít téměř na jakoukoli pleť

Jste těhotná a bojíte se provádět jakékoli kosmetické procedury? Nebo možná kojíte nebo se obáváte, že vaše pokožka je příliš suchá a moc vám nepomůže?

Nebojte se – i když se vás týká to, co jsme napsali výše, neznamená to, že parafínové kúry nemůžete použít! Jsou bezpečné, efektivní a rychle se provádějí!

Usnadňují úpravu nehtů

Kromě zjevných výhod parafínových kúr stojí za zmínku i to, že taková koupel dokonale změkčuje epidermis - pokožku. Mnoho nehtových stylistů proto provádí parafínovou úpravu jako „doplněk“ manikúry či pedikúry.

Postup je levný a snadno se provádí

Zajímá vás, kolik stojí parafínové ošetření? Určitě méně, než předpokládáte! Nepotřebujete k tomu mnoho vybavení - stačí vám parafínový ohřívač, parafínový vosk a plastové rukavice. A co víc – pokud vám v parafínovém stroji zůstane nepoužitý vosk, můžete jej použít k dalšímu ošetření! Šetří peníze i suroviny - samé výhody!!

Průběh parafínového ošetření

Samotné parafínové ošetření je opravdu jednoduché a rychlé. Dá se to dokonce i doma.

Nejprve vložte do ohřívače správné množství parafínu, zavřete jej a postupujte podle pokynů přístroje. Když parafín dosáhne správné teploty, ponořte do něj ruce nebo nohy (alespoň 2krát). Potom si nasaďte plastové rukavice a případně další látkové rukavice. Asi po čtvrthodině parafín z pokožky důkladně odstraňte. Hlavně to nesmývejte. Případně, pokud to potřebujete, můžete aplikovat dodatečný krém pro další zesílení účinků kúry.

Vše, co potřebujete k provedení parafínového ošetření, si můžete koupit v e-shopu Eranti.cz !

V našem internetovém obchodě www.eranti.cz nabízíme široký výběr parafínových vosků s různými vůněmi i ohřívače od ověřených výrobců - to vše za atraktivní ceny!

Doporučujeme vám, pokud ještě nemáte vybavení pro parafínovou koupel, je nejlepší koupit si sadu hned. Díky tomu ušetříte až několik desítek procent!