Barvy podzimu, jaké jsou?

Podzim se pojí především s hnědou, žlutou, různými odstíny červené a oranžovou barvou. Jsou to teplé barvy, velmi originální a stylové na nehtech. Samozřejmě, můžete je použít jak hlavní barvu, tak doplněk na dekorace. Hodně závisí na tom, zda chcete mít na nehtech více či méně viditelný styling.

Podzimní nail art - inspirace a trendy v roce 2022

Podzim je obdobím, které buď milujete, nebo nenávidíte. Na jedné straně krásné, různobarevné listy a kaštany, na druhé - stále nižší teploty, déšť a začínající infekční sezóna... Navzdory těmto ne vždy pozitivním asociacím milovnice nehtů milují krásně zdobené nehty v podzimních barvách. Profesionální stylisté si mýdlí ruce a chystají se vyrobit desítky (ne-li stovky) podzimních ozdob na nehty. Konečně jsou na vrcholu!

Podzimní motivy na nehtech

Jaké dekorace budou hitem letošního podzimu? Je jich opravdu mnoho. Zahrnují nejen nejočividnější témata, jako jsou listy, jeřabina a kaštany, ale také deštníky, déšť nebo šálek horkého čaje! Jedinou otázkou je - jak udělat efektivní podzimní styling tak, aby skutečně vypadal velkolepě a stylově? Připravili jsme pro vás několik inspirací. Použijte je pokaždé, když hledáte nápad na podzimní manikúru!

Podzimní listí na nehtech v barvách podzimu

Jsme přesvědčeni, že na webu jste už viděli desítky návrhů na podzimní nailart s listy v hlavní roli. Není se čemu divit – v tomto ročním období není viditelnější nail art! Jak ji tedy odlišit od jiných podobných manikúr? Dobrou metodou pro vytvoření originálního stylu by určitě bylo namalovat jedinečné dopisy na každý nehet. Můžete také vyzkoušet techniku ​​razítka pro originální efekt nebo dodat stylingu šmrnc pomocí různých pigmentů. Jedno je jisté – podzimní manikúra v totální verzi vás jistě dokonale naladí!

Podzimní dárky na nahých nehtech

Samotné nahé nehty jsou velmi klasické a nadčasové. A co takhle podzimní nehtový lak na takový „základ“? Červená jeřabina i hnědé kaštany se úžasně spojují s takovými klasickými nehty a vypadají úžasně, dodávají styl! Chcete-li vytvořit wow efekt, určitě vyzkoušejte takovou manikúru!

Podzimní dekorace "pro zábavu"

Nemusíš být vždy vážný, že? Podzimním nail artom jsou i motivy deštníku, deště či šálku s horkým čajem. Můžete je kombinovat do jedné stylizace nebo je používat zaměnitelně – je to jen na vás! Garantujeme však, že takové stylizace nehtů si určitě všimnou i bystré oči ostatních milovnic nehtů!

Oranžové dýně před Halloweenem

Řekl někdo, že motiv dýňových nehtů lze použít pouze na Halloween?! Taková dekorace je dokonalým podzimním nailartem. Dýně mají výhodu ve sladění stylů téměř v jakékoli barvě. Díky tomu, budete-li chtít, určitě najdete možnost ozdobit si jimi nehty.

Buďte tento podzim módní a styloví!

Podzimní nail art je skvělý způsob, jak být tento podzim v módě! Máte-li rádi velkolepé vzory nehtů, musíte tyto styly otestovat! Budete se v nich cítit naprosto výjimečně!