Ptáte se, proč jsou pigmenty dokonalým produktem na nehty na léto (i když samozřejmě nejen tehdy)? Produkt, který dokáže za pár okamžiků zcela změnit jakoukoli stylizaci?

V první řadě se velmi lehce nanášejí. Navíc to zabere opravdu málo času a neměl by s tím mít problémy ani začátečník. Poskytují spoustu možností stylingu. Lze je aplikovat jak na celé nehty, tak i na jejich části. Krásně se třpytí a – v závislosti na naneseném množství – umožňují vytvořit jemnou nebo naopak velmi efektní manikúru. Pigmenty na nehty mohou být jednoduše ozdobou stylingu, ale nic nebrání tomu, aby se nanesly na celé nehty.

Co obsahují NEON pigmenty, díky nimž jsou ideální na léto?

ERANTI prorazilo nabídkou nehtových produktů, které jsou odolné, efektivní a zároveň dostupné téměř každému díky atraktivním cenám. Není tomu jinak ani v případě NEON pigmentů – dekorativních produktů ve 12 fenomenálních barvách. Pokud hledáte něco, čím by vaše nehty byly wow, tohle by určitě mohlo být ono!

Výhody NEON pigmentů

Třpytivé pigmenty NEON jsou velmi originální. Vyznačují se tím, že mění svou barvu v závislosti na úhlu dopadu světla. Jinými slovy – přes den mohou vypadat docela klasicky, zatímco na umělém či UV světle zazáří milionům barev. Díky tomu se budou skvěle hodit do práce či školy, ale také na večer s přáteli!

Mohou být použity v kombinaci s barevnými základními nátěry, není to ovšem podmínkou. Totéž platí pro množství aplikovaného produktu. Můžete si vybudovat stylingový efekt a zastavit se u vrstvy pylu, se kterou budete nejvíce spokojeni.

Perfektní NEON letní pigmenty - odolné, originální, efektní

Hledáte pigment nejvyšší kvality? Pigment, který vám umožní získat wow efekt v krátké době a zároveň - zůstat na nehtech mnoho dní? Je to dobré! Neon pigmenty od ERANTI se budou hodit při mnoha příležitostech - jak na denní bázi, tak na dovolenkové cesty a dokonce i večer. Vypadají fantasticky na každém nehtu, neodbarvují se a pokaždé vypadají jinak (díky změně barvy v závislosti na úhlu světla).

Toto je produkt, který se rozhodně vyplatí mít ve své sbírce. Využijete jej nejen v létě, ale také během celého roku! Garantujeme vám, že vždy získáte efekt, který vás potěší!

Jak aplikovat pigmenty na nehty? Dva efektivní způsoby.

Jste člověk, který právě dělá první kroky v samostylování nehtů a přemýšlíte, jak nejlépe aplikovat pigment ideální na léto? Prohlédněte si pouze tyto 2 způsoby as největší pravděpodobností to už nebudete chtít dělat jinak!
Můžete je rozetřít „do hladka“ a poté zajistit vrchním lakem. Pokud dáváte přednost mrazovému efektu, posypte jimi nevytvrzený vrch a poté vytvrzujte v lampě. Garantujeme vám, že konečný výsledek bude jednoduše wow!

Kde koupíte NEON pigmenty, které jsou ideální volbou pro léto?

Pigmenty NEON si můžete koupit samozřejmě v našem internetovém obchodě ERANTI.cz. Můžete si je koupit jednotlivě nebo v sadě, čímž doplňujete celou kolekci barev.

Je obtížné najít lak na nehty, který bude toto léto fungovat ještě lépe. Otestujte kolekci NEON a užijte si fenomenální manikúru!