Zimní styling bez červené – v jakých barvách?

Přemýšlíte, čím tuto „samozřejmou“ červenou v manikúře nahradit? Existuje tolik možností!

Začněme dalšími barvami, které jsou s Vánocemi silně spjaty. Mezi ně patří mimo jiné: zelená, tmavě modrá, bílá, stříbrná a zlatá. V zimním stylingu navíc vždy využijete typickou „klasiku“ jako je béžová a černá.

Pokud však milujete vše, co se třpytí a třpytí, dokonalým řešením budou třpytivé laky či pudry – stříbrné, zlaté, nebo třeba vínové či námořnické modré? Rozhodnutí je na tobě!

styling zimnej manikúry

Vánoční styling bez červené – inspirace

Připravili jsme pro vás několik zimních stylingových návrhů, ve kterých nenajdete žádný červený akcent. To je zcela možné! Ve skutečnosti budeme psát více - taková manikúra může být nejen stejně, ale ještě originálnější!

Svetrové nehty s lesklým akcentem

Začněme stylingem, který patří k zimním jistotám. Toto jsou svetrové nehty - stylové, originální a prostě úžasné! Tato manikúra se skvěle hodí nejen na dovolenou, ale i na každodenní použití, což je její obrovská výhoda. Abyste mu dodali trochu unikátnější charakter, můžete si nehty navíc ozdobit diamanty. Vypadají pak šperkověji a "slavnostněji" - ideální také na Vánoce!

I když se vzhled svetru zdá být složitý, ve skutečnosti to není tak složité. A ten efekt... Efekt může být opravdu okouzlující!

sveter nechty

Nehty se zimními ozdobami

Dalším stylem, který se bude skvěle hodit na dovolenou nebo obecně na zimu, jsou nehty s typickým sezónním zdobením. Můžete použít samolepky nebo razítka, nebo si jednoduše namalovat co chcete pomocí linky nebo tyčinky.

Vánoční manikúru se sněhuláky, vánočními stromečky, sněhovými vločkami nebo hvězdičkami jste už jistě mnohokrát viděli. Originalitu mu upřít nelze, že? Pokud milujete zimní styling , vánoční, bohatě zdobenou manikúru prostě musíte vyzkoušet!

Barvy, které této manikúře dominují, jsou zlatá, stříbrná, tmavě modrá a zelená. Věřte, že červená není vůbec nutná!

Klasické nehty v jejich nejlepší podobě

Další nabídka je nejklasičtější, a proto nadčasová. Skvělou alternativou ke stylovým červeným nehtům může být tmavě modrá, stříbrná nebo zlatá manikúra. Tyto zimní styly jasně ukážou, že jste noblesní a k zapůsobení nehtovým stylingem toho moc nepotřebujete!

Co když vám hladká jednobarevná manikúra nestačí? V tomto případě můžete vždy přidat třpytivý prach například na jeden nehet na každé ruce. Docílíte tak efektu ve stylu glam, který se bude hodit nejen na štědrovečerní večeři či povánoční setkání s přáteli, ale i na bláznivý Silvestr!

tmavomodré nechty na dovolenku

Zimní styly bez červené mohou být opravdu krásné!

Jak vidíte, efektní a krásný styling bez červené vytvoříte bez větších problémů! Nejdůležitější je, jaké laky na nehty a ozdoby používáte.

Chcete-li získat dlouhotrvající a skutečně originální manikúru, kupte si osvědčené přípravky na úpravu nehtů. Vše potřebné najdete v našem internetovém obchodě WWW.ERANTI.CZ. Podívejte se na naše "drahokamy"!