Žádná položka

Jak vyčistit brusku na nehty

Jak vyčistit brusku na nehty

Jak zajistit co nejdelší životnost vaší brusce? Odpovědí je: Pravidelným čištěním. V následujícím videu se podrobně podíváme jak na to.


Gelové nehty pomocí šablon - Postup

Gelové nehty pomocí šablon - Postup

Pokud jste se rozhodli pro gelové nehty, ale nevíte jak postupovat a jaké produkty kdy a jak použít, tak se to dočtete v tomto blogu. Gelová modeláž je vhodná jak na zdravé a pevné nehty, tak slabé a nekvalitní. UV gelem nehty prodloužíme ale také zpevníme. V dnešním blogu se podíváme na postup gelových nehtů pomocí šablon.


Poly Gely - Postup

Poly Gely - Postup

Poly gel je ideální pro všechny ženy, které si rády samy upravují nehty. Postup je jednoduchý a výsledek je okouzlující. Poly gel je něco mezi gelem a akrylem. Spojuje v sobě ty nejlepší vlastnosti z obou zmiňovaných. Jedná se o hustý gel, který se používá na šablony, umělé nehty nebo nejlépe na DUAL FORM. Dual formy nejsou výlučně potřebné. Poly gely se nanášejí pomocí štětce (nejlépe přírodní) a ředí se v poly gel tekutině SLIP SOLUTION.


Gélové nehty pomocí tipů - Postup

Gélové nehty pomocí tipů - Postup

Chystáte se udělat si gelové nehty doma? přinášíme vám snadný postup jak na gelové nehty pomocí tipů. Pozorně si přejeďte krok po kroku a zjistíte co všechno na gelové nehty pomocí tipů budete potřebovat.


Parafínové kúry na ruce a nohy - skvělá podzimní a zimní hydratace

Parafínové kúry na ruce a nohy - skvělá podzimní a zimní hydratace

Hledáte efektivní způsob, jak maximálně zvlhčit ruce a nohy v tomto velmi náročném podzimním a zimním období? Určitě otestujte parafínové kúry, které dokonale regenerují a vyživují pokožku! Stále častěji je provádějí nehtové stylisté - pracující v kosmetických salonech i doma - doma nebo u klienta.

Parafínové kúry jsou pro naši pokožku velmi prospěšné, a proto jejich obliba neustále roste. Chcete se dozvědět více o jejich velkolepých vlastnostech? V tomto článku byste měli najít všechno, co hledáte!


Jak vytvořit nabídku nehtového salonu

Jak vytvořit nabídku nehtového salonu

Jak vytvořit nabídku kosmetického nebo nehtového salonu, která vytvoří „wow efekt“ i těm nejnáročnějším zákaznicím? Můžete říci - "Je to nemožné, vždyť téměř každé studio má stejné vybavení, které umožňuje provádět specifická ošetření. Existují však nuance - jemné rozdíly, které mohou pozitivně ovlivnit vnímání vaší nabídky zákazníky. O co vlastně jde?


Barva roku 2023: Viva Magenta ve světě nehtového designu

Barva roku 2023: Viva Magenta ve světě nehtového designu

Pantone vyhlásil barvu roku 2023. Je to Viva Magenta – výrazná barva, která pochází z červené palety. Barva roku 2023 se spojuje s odvahou, nekompromisním přístupem a pozitivním přístupem k životu. Tato neobvyklá a energická barva má podněcovat změnu, mobilizovat a stimulovat kreativitu. PANTONE 18-1750 Viva Magenta má dodat energii, vyvolat vnitřní sílu a inspirovat k přemýšlení mimo rámec.


Vaše nejoblíbenější stavební UV Gely

Vaše nejoblíbenější stavební UV Gely

Rozhodujete se na jaké stavební gely vsadit? V tomto videu uvidíte několik nejprodávanějších gelů od značky Allepaznokce, které naleznete v našem e-shopu www.eranti.cz. Nahlédněte do barev a konzistence gelů a vyberte si podle svých potřeb.


Duální formy – jak si vybrat ty nejlepší?

Duální formy – jak si vybrat ty nejlepší?

Víte, co jsou duální formy? Používají se k prodloužení nehtů akrylovým gelem. Mají řadu výhod, proto si je často a ochotně kupují nehtové maniačky. Stojí ovšem za zmínku, že přicházejí v různých velikostech. Jak si vybrat to nejlepší? Přečtěte si tento text a duální formy pro vás nebudou mít žádná tajemství!


Podzimní inspirace a trendy pro manikúru v roce 2022

Podzimní inspirace a trendy pro manikúru v roce 2022

Podzim je jedním z nejoblíbenějších ročních období milovníků nehtů! Je to způsobeno mnoha faktory, mezi něž patří především podzimní lak na nehty! K tomuto ročnímu období neodmyslitelně patří ozdoby, které nehtům na podzim kralují. Listí, kaštany, hory, dýně... Symboly podzimu dokonale sedí na nehtech. Lze je samozřejmě učinit mnoha způsoby. Pokud hledáte inspiraci na podzimní nailart, určitě se podívejte na naše návrhy! Všechny produkty potřebné k vytvoření vašeho podzimního nehtového umění naleznete v nejlepším internetovém obchodě pro milovnice nehtů - ERANTI.CZ


Animal vibes - zvířecí vzory na manikúře

Animal vibes - zvířecí vzory na manikúře

Pokud se orientujete v nejnovějších trendech, jistě víte, že styl zvířecích vzorů je v dnešní době mimořádné trendy. Zvířecí motivy kralují módě, nehtovému stylingu, dokonce i make-upu... Skvrny, pásky, fleky, nepravidelné tvary – uvidíte, kolik možností nabízí použití stylu animal vibres při úpravě nehtů!


Natural look – přirozená manikúra

Natural look – přirozená manikúra

Co je pro vás „přirozený vzhled“? Myslíš tím jemný make-up a nahé nehty, nebo raději žádný make-up a nehtovou plotýnku nalakovanou pouze kondicionérem...? Kolik žen, tolik definic... Přírozená manikúra má mnoho jmen! Dnes jsme se rozhodli představit vám několik návrhů na úpravu nehtů, které jsou nejen téměř bezproblémové v provedení, ale navíc vypadají velice přirozeně a stylově. Najdete mezi nimi něco pro sebe? Doufáme! Přesvědčte se sami.