Gel-laky na nehty / Gel lak MOLLY LAC CAT EYE
 
HYBRIDNÍ LAKY MOLLY LAC CAT EYE

Rozpustný v kapalinách na bázi acetonu (system soak off)

Pokud hledáte odolné hybridní laky se silnou pigmentací a v krásných neobvyklých barvách, kolekce Molly Lac Cat EYE určitě splní vaše očakávaní. Velkolepý efekt, okolo kterého nikdo neprojde lhostejně. Můžete ho použít k jednobarevnému stylingu nebo můžete použít magnet ke vtažení prachu do světelné čáry, která zvýrazní barvu.

Celou paletu barev můžete použít jak třpytivou barvu bez zvýšení barvy okamžitým nanesením na hybridní základ a také použitím tmavého vylepšení v podobě čierného hybridu. Každý z efektů je nadpozemský a hypnotizující!

Hybridní laky na nehty Molly Lac Cat eye s efektem kočičích očí se vyznačují vynikajíci životnstí po nanesení jedné vrstvy, dokonalou konzistenci a intenzivní pigmentaci. Pomocí magnetu - magnetu který máme také v nabídce, vykouzlíte požadovaný kočičí efekt na nehtech jak profesionál. Pomocí magnetu můžete jednoduše upravit různé styly nehtu. magnet není podmínkou, naopak je výhodou.
Mají velmi dobré složení - neobsahují formaldehyd, toluen a DBP. To, čím se liší od ostatních hybridných laků, je kratká doba vytvrzení - v případě 48W LED lampy je to jenom 30 sekund.

Aplikace hybridných laků Molly Lac Cat Eye se neliší od standardů, pokud jde o hybridní manikúru. Po správné přípravě nehtové ploténky ji odmastěte, naneste tenkou vrstvu podkladu a poté ho nechte vytvrdit. Dalším krokem je nanesení hybridního laku Molly Lac Cat Eye a jeho vytvrzení v LED lampě. Důležité - musíte si uvědomit, že kvůli silné pigmentaci produktu bude jeho minimální množství postačujíci. Posledním krokem je nanesení vhodného vrchního nátěru a jeho opětovné vytvrzení. Během odstraňování hybridu je nutno mít na paměti, že hybridní gel laky Molly Lac jsou rozpustné v kapalinách na bázi acetonu.

Žádná položka