Kobaltově-wolframové nástavce

Pokud potřebujete frézu pro "speciální úkoly" z velmi tvrdého a odolného materiálu, je pro vás wolframkobaltová fréza ideálním výrobkem!

Nástavec je vyroben z karbidu wolframu s kobaltovým povlakem. Wolframové frézy jsou odolné i vůči nejvyšším teplotám a při práci se nezahřívají.Vyznačují se dlouhou životností a vysokou pevností v tahu. Jsou také velmi ostré, což výrazně ovlivňuje efektivitu práce.Jejich koupě je investicí, která se rozhodně vyplatí - díky své extrémní odolnosti jsou to výrobky na dlouhá léta dopředu.Wolframové frézy se vyznačují příčnými drážkami. Díky nim je práce s frézou rychlá, pohodlná a maximálně efektivní.

Wolframové frézy jsou ideální pro odstraňování a zpracování gelu a akrylu i pro odstraňování hybridů.Lze je používat v suché i mokré technice při nízkých a středních rychlostech.Jedná se o univerzální výrobky - jsou kompatibilní s většinou brusek na nehty dostupných na trhu. Námi nabízené wolframové frézy jsou určeny pouze pro profesionální použití.Každý wolframový nástavec je zabalen ve speciálním ochranném obalu. To usnadní jeho přepravu a skladování.