24 500 Kč

na cestě k nám, do měsíce
ks
(3 ks na skladě)

Bruska na pedikúru s odsáváním Saeyang Marathon Cyclone - Vac je zařízení, které umožňuje udržovat vysoký standard hygieny při pedikúře a účinně chrání zdraví osob provádějících pedikúru i jejich klientů. Více

Výrobce: SaeyangKód produktu: 148174Doprava a platba

Bruska na pedikúru s odsáváním SAEYANG MARATHON CYCLONE - VAC

Pedikérská bruska Saeyang Marathon Cyclone - Vac s odsáváním je zařízení, které umožňuje udržovat vysoký standard hygieny při pedikúře a účinně chrání zdraví osob provádějících pedikúru i jejich klientů. Profesionální bruska s odsáváním je určena pro pedikúru, zejména pro suché ošetření, ale dobře poslouží i pro manikúru. Účinná odsávací hlavice a intuitivní ovládání výrazně zlepšují práci pedikérky a usnadňují provádění široké škály ošetření.

Přehledný ovládací panel na brusce na pedikúru s LCD displejem

Intuitivní ovládání brusky na pedikúru Saeyang Marathon Cyclone - Vac zaručuje vysokou úroveň komfortu. Během provozu můžete snadno regulovat sací výkon odsávání nebo jej zcela vypnout. Rychlost otáčení pedikúrní frézky se reguluje pomocí ovládacího kolečka a jeho stisknutím lze přístroj spustit nebo uspat. Bruska na pedikúru navíc umožňuje naprogramovat až 3 vlastní provozní režimy. Všechny parametry - rychlost a směr otáčení, úroveň sací síly - jsou pak uloženy a lze je kdykoli vyvolat pomocí jediného tlačítka. Přehledný displej umožňuje sledovat aktuální nastavení brusky na pedikúru - rychlost a směr otáčení, úroveň sací síly. Po zvolení jednoho z vlastních provozních režimů se navíc na displeji zobrazí symbol aktivovaného programu. Příslušný symbol se rozsvítí také v případě, že je třeba vyměnit filtrační sáček.

Funkční bruska na pedikúru s brusnou hlavou

Tichá, ergonomická hlavice s bezuhlíkovým motorem s nastavitelnými otáčkami od 4000 do 40 000 ot/min s účinným odsáváním zaručuje vynikající kvalitu služeb a dodržování nejpřísnějších hygienických norem, čímž chrání plíce pedikérů i klientů. Prach z ošetřované plochy je nasáván otvory v hlavě přímo do filtru. Vypínač ON/OFF umístěný na zadní straně rukojeti umožňuje snadno dočasně zastavit rotaci a odsávání během provozu. To usnadňuje volnou obsluhu přístroje. Výměna frézy je snadná, což zajišťuje mechanismus Push-in & Pull-out - frézu stačí zasunout do pouzdra, není nutné ji šroubovat ani zajišťovat - navíc ji usnadňuje nástroj, který je součástí balení. Hlavu brusky na pedikúru lze snadno demontovat pro snadné čištění. Použitá řešení zabraňují nadměrné únavě rukou a podporují pohodlnou a bezpečnou práci.

Kompletní sada nožů na pedikúru 

Praktické příslušenství obsažené v sadě účinně usnadňuje práci při pedikúře. Přesná brusná hlava s odsáváním a náhradní filtrační sáčky zajišťují bezpečné používání a chrání před vdechnutím škodlivých choroboplodných zárodků. Nožní pedál umožňuje nastavit rychlost brusné hlavy během ošetření bez použití rukou. Součástí sady je také sada nožů na pedikúru, které umožňují pohodlně provádět různá pedikérská ošetření, a stojan ze speciálního materiálu. Různé tvary, materiály a zvyšující se výkon fréz umožňují zvolit správný nástroj pro právě prováděnou pedikúru a ošetřovanou oblast. Přiložené nástroje na čištění hlavy a vyjmutí fréz zajišťují snadné udržování přístroje v dobrém stavu a usnadňují jeho používání.

Účinné odsávání prachu

Správná ochrana plic je klíčem k zodpovědné a bezpečné pedikérské práci a udržení vysokých hygienických standardů v pedikérském salonu. Díky vysokému sacímu výkonu zařízení dokonale pohlcuje veškerý prach vznikající při pedikúře. Sání je také možné regulovat v pěti úrovních a v případě potřeby tuto funkci deaktivovat.

Vyměnitelné filtrační sáčky

Sada obsahuje 5 náhradních účinných filtračních sáčků. Zajišťují bezpečný a dlouhodobý provoz brusky na pedikúru, zachycují prach a veškeré částečky biologického materiálu uvolňované během pedikúry. Když je třeba sáček vyměnit, na displeji brusky se zobrazí příslušná ikona.

V ceně brusky na pedikúru Saeyang Marathon Cyclone je zahrnuto:

-podstavec frézky,
-hlava s odsávací trubicí,
-napájecí kabel,
-nožní pohon,
-sada filtrů,
-sada fréz,
-kartáč na čištění hlavy,
-nástroj na vyjmutí nožů,
-návod k použití.

Technické údaje:

Barva: odstíny bílé
Napájení: kabelové
Rychlost otáčení: 4 000 - 40 000 otáček za minutu
Příkon: 100 W
Napětí: 230V

prosíme zákazníky, aby nás před nákupem kontaktovali, pro zjištění aktuální dostupnosti.