3 020 Kč

4-7 dní / na objednávku
ks
(9 ks na skladě)

Skládací židle pro líčení - mimořádně pevná a pohodlná židle pro líčení a make-up Více

Kód produktu: ISKSOHDoprava a platba

Hliníková kosmetická židle s opěrkou hlavy

Skládací make-up židle - mimořádně pevná a pohodlná židle pro líčení a make-up  je ideální také jako režisérská židle. Je vyrobena z hliníku v černé barvě. Sedadlo je naopak vyrobeno z voděodolné tkaniny Oxford 600D. Židle je navíc vybavena pohodlnou opěrkou hlavy, která dále zvyšuje pohodlí při dlouhých sezeních. Výrobek má nosnost až 140 kg! Díky nohám ve spodní části je židle stabilní a zaručuje bezpečnost při používání.

Snadno přenosné - židli pro líčení lze snadno a rychle složit. Stačí židli uchopit za područky a zasunout ji dovnitř. Díky tomu ji snadno uskladníte a přenesete na libovolné místo. Další výhodou výrobku je lehkost materiálů, ze kterých je vyroben.

Stabilní konstrukce - výrobek je vyroben z hliníku a voděodolného materiálu Oxford 600D. Má pevný rám, který zaručuje pohodlí a bezpečnost při používání. Je ideální jako vybavení pro profesionální kosmetické salony, fotografická a filmová natáčení a maskérny. Židle je vybavena opěrkou na nohy, o kterou si můžete pohodlně opřít chodidla, což výrazně zvyšuje komfort sezení při nanášení make-upu.

Stylový design - díky tomu, že má křeslo černou, univerzální barvu, bude vypadat jedinečně v každém interiéru. Nadčasový jednoduchý design skvěle zapadne do každého interiéru. Je to moderní řešení, které poskytuje dostatek pracovního prostoru pro ty, kteří nabízejí mobilní služby. Díky svému netradičnímu vzhledu bude dobře fungovat i jako režisérská židle, která se bude skvěle vyjímat na každém filmovém či fotografickém natáčení.

Specifikace -

  • Černá barva
  • Materiál: hliník + tkanina 600D oxford
  • Maximální zatížení: 140 kg
  • Rozměry v rozloženém stavu (délka/šířka/výška): 54/57/154 cm
  • Rozměry ve složeném stavu (délka/šířka/výška): 50/20 / 92,5 cm
  • Hmotnost židle: 6,5 kg
  • Hmotnost s obalem: 7,55 kg