SADA PRO ODSTRANĚNÍ ČERNÝCH BODEK UNIVERZÁLNÍ - sada až 7 oboustranných nástrojů pro bezpečné odstranění černých teček a pupínků.

Profesionální smyčkové nástroje jsou určeny pro práci s černými tečkami a jinými nečistotami na obličeji. Perfektní pro odstraňování pupínků i na těžko dostupných místech.

HYGIENICKÉ ČIŠTĚNÍ – oproti „ručnímu vytlačování“ lžičky nepoškozují pokožku a nerozšiřují bakterie vedoucí k dalším infekcím kůže. Nástroje pomáhají odstraňovat pupínky, černé tečky a černé tečky skutečně hygienickým způsobem.

SNADNÁ DEZINFEKCE - Nástroje jsou vyrobeny z hygienické nerezavějící oceli, která se snadno dezinfikuje a sterilizuje. Stačí je namočit do alkoholu nebo pokapat lihem.

POUZDRO VČETNĚ - elegantní, černé pouzdro na zip v soupravě. Díky němu budete mít všechny nástroje vždy na jednom místě a skladování nebude problém. Pouzdro se vejde i do malé kabelky a dokonce i do kapsy.

SPECIFIKACE - pouzdro v ceně: ano; počet nástrojů: 7; oboustranné: ano; délka lžiček: 10,18 - 12,18 cm; rozměry pouzdra: 5/15,5/2cm; hmotnost: 0,088 kg