Novinka

59 Kč

4-7 dní / na objednávku
ks
(10 ks na skladě)

Spirálový kartáček na řasy se spirálovitě uspořádanými štětinami je oblíbeným typem kartáčku, který se používá k natočení řas a dodání objemu. Tento spirálovitý design zajišťuje rovnoměrné oddělení a nadzvednutí řas, což může vytvořit otevřenější a širší pohled. Kartáček tohoto tvaru je obvykle vyroben z plastu a má měkké, pružné štětinky. Tento typ kartáčku má štětinky uspořádané do spirály kolem dříku. Vytváří efekt natočených řas a rovnoměrně je odděluje. Více

Výrobce: ClavierKód produktu: CLKnRaODoprava a platba

Spirálový kartáček Clavier na řasy a obočí, 50 ks - růžovo-černý

Díky spirálovému kartáčku bude rozčesávání řas hračka!

Spirálový kartáček na řasy se štětinami uspořádanými do spirály je oblíbeným typem kartáčku, který se používá k natočení řas a dodání objemu. Tento spirálový design zajišťuje rovnoměrné oddělení a nadzvednutí řas, což může vytvořit otevřenější a širší pohled. Kartáček tohoto tvaru je obvykle vyroben z plastu a má měkké, pružné štětinky. Tento typ kartáčku má štětinky uspořádané do spirály kolem dříku. Vytváří efekt natočených řas a rovnoměrně je odděluje.

Profesionální kartáček pro rozčesávání dlouhých i přírodních řas!

Tento kartáček byl zřejmě speciálně navržen tak, aby zajistil účinné a bezpečné rozčesávání přírodních i prodloužených řas. Tento kartáček je určen pro profesionální použití, což naznačuje, že je odolný a vyrobený z kvalitních materiálů.

Kartáčky na umělé řasy jsou speciálně navrženy tak, aby pomáhaly při aplikaci, rozčesávání a údržbě umělých řas. Umělé řasy mohou být vyrobeny z různých materiálů, například z přírodních štětin nebo syntetických vláken, proto je důležité používat k péči o ně správné nástroje.

Speciálně navržená hlavice kartáčku nepoškozuje řasy!

Kartáček je všestranný a lze jej použít jak k rozčesávání řas, tak k tvarování a úpravě obočí. Speciálně navržená hlavice kartáčku zajišťuje jemné rozčesávání, které nepoškozuje přirozené řasy. To je důležité, aby nedošlo k poškození a ztrátě řas.

Kartáček je navržen tak, aby jej bylo možné používat opakovaně, což znamená, že jej lze používat opakovaně, pokud je řádně čištěn a udržován.

Je důležité používat kartáček na umělé řasy jemně a opatrně, aby nedošlo k poškození nebo polámání řas. Nezapomeňte také, že pravidelná péče o umělé řasy je důležitá, aby vydržely déle a vypadaly dobře.

Celková délka: 10 cm
Délka hlavice: 26 mm