Pilník na nehty se používá k tvarování nehtů, k odstranění gelu, akrylu nebo gel laku z nehtů.  Jistě oceníte i praktický design našich pilníků, které lze díky jejich oboustrannosti s různými hodnotami hrubosti používat dvěma způsoby! Pilníky jsou vhodné nejen k pilování nehtů, ale také k odstraňování UV gelu, gel laku nebo zastřihávání nehtových špiček. Nabízíme vám velký výběr pilníků a bloků s vůní, barvami a hrubostí, mezi kterými si každá moderní žena najde tu správnou variantu! 

I pilník na nehty hodně napoví o tom, jak si své klientky vážíte. Nehtové salony, které si svých klientů opravdu váží, mají pro každého klienta nový pilník, který je označen jménem klienta a po skončení modeláže nehtů odložen, aby se zajistilo, že nebude použit na jiného klienta, čímž je zajištěna hygiena, která je v dnešní době velmi důležitým ukazatelem kvality nabízených služeb v oblasti manikúry a modeláže nehtů.

Drsnost pilníku - jedná se o množství zrnek usazených na povrchu pilníku na centimetr čtvereční. Čím vyšší je číslo pilníku (drsnost), tím je pilník jemnější. Drsnější strana vás rychle a účinně zbaví zbytků gelu a připraví vaše nehty na další úpravy. Jemnější strana slouží k úpravě přírodní nehtové ploténky a zmatnění nehtu.

Nepřehlédněte poměr vysoce kvalitních výrobků za nízké ceny! Pro vaše nehty uděláme vše!