Všechny brusné nástavce mají univerzální průměr 2,34 mm a jsou vhodné do všech u nás prodávaných brusek. Najdete zde různé sady nástavců od amatérských až po profesionální diamantové jakož i jednotlivé frézy diamantové, karbidové, keramické, kamenné, gumené různých tvarů a velikostí na různé použití, Manikúru i pedikúru.Sady nástavců by neměly chybět v základně žádné manikérce a pedikérce, jsou potřebné pro plnohodnotné práce. Náš široký sortiment fréz do brusky neustále rozšiřujeme abychom dokázali vyhovět každé manikérce a pedikérce.
Kamenné frézy jsou užitečné při tvarování nehtů, při zpracování, broušení a vyhlazování pokožky, jakož i při matování nehtu.
Používáme je před aplikací laku na nehty, před nalepením, na zarostlé nehty, řezání a zpracování nehtů, zkrácení nehtů, broušení a vyhlazování pokožky, matování přírodní nehtové destičky, gelu nebo akrylu.
Diamantové frézy navíc rychle odstraňují lak a tvarují nehtovou desku. Diamantové frézy umožňují kromě nejčastěji zmiňovaných aplikací čištění nehtů i zdola. Tvar frézky koule, "standardní" a obrácený kužel a "standardní" a zaoblený válec se používají hlavně k odstranění a tvarování kůžičky, ostatní tvary se používají k rychlému odstranění laků a gelů. Používáme je k odstranění hybridního laku, gelu nebo akrylu, odstraňování kůže a broušení nehtů (kónické a kulové frézy), čištění nehtů zdola, odstranění keratinizovanými obvodových hřídelů (malý kužel a štěrbina), odstranění hrbolů.
Keramické frézy jsou vyrobeny z oxidu zirkonia. Jsou odolné proti trhlinám a mechanickému poškození. Mezi jejich hlavní aplikace patří odstranění akrylu a gelu, zpracování kůžičky nehtů na nohou a rukou, odstranění rohů, jakož i tvarování prodloužených nehtů. Keramické frézy mají charakteristické zuby.
Keramické frézy se vyznačují i vysokou odolností proti ohřevu. To je důležité zejména pro začínající stylisty nehtů, kteří mají problémy se zachycením okamžiku, kdy teplota nože nebezpečně stoupá.
Keramické řezačky přicházejí v mnoha různých tvarech. Mimo jiné existují na trhu nože ve formě kužele, koule nebo válce.
Každá barva odpovídá gradaci keramických nožů:
žlutá - velmi malá
červená - malá
modrá - střední
zelená - hrubá
černá - velmi hrubá
růžová - nejtlustší
Frézy z tvrdokovu jsou, jak již název napovídá, vyrobené z karbidu, t. j. slinutého karbidu. Z důvodu materiálu a struktury se označují jako nejsilnější a nejodolnější řezačky dostupné na trhu. Jsou určeny pro mokré i suché práce. Charakteristické příčné drážky, díky kterým povrch rychle drtí, bez rizika přehřátí. Použití mají stejné jako ostatní, liší se pouze materiálem.
Gumové frézy se používají k vyleštění nehtové desky - přírodní i akrylové. Vyrobeno z tvrdého silikonu si dokonale udržují svůj tvar - bez ohledu na frekvenci jejich použití.
V závislosti na stupni zrnitosti jsou určené na předběžné leštění, vyhlazování nebo leštění pro tzv. vysoký lesk.
Gumové frézy nejsou zcela hladké. Díky tomu získáte nejen dokonalé výsledky záření nehtové ploténky, ale také odstraníte nedostatky. Čepice a brusné kotoučky jsou ideální k odstranění zrohovatělé kůže a úpravě nehtů. Může se také použít během stylingu nehtů, například na zkrácení nehtové desky, vyplnění a vyhlazení gelové / akrylové hmoty.
Vyznačují se tuhostí, trvalostí, spolehlivostí, dokonalou přilnavostí.