Nejen, UV lampy, brusky na nehty, UV gely, laky či tipy na nehty! Nehtový design dotvářejí i maličkosti, které někdy nepovažujeme za důležité! A to je chyba! Přinášíme Vám různé příslušenství a doplňky pro Vaše nehty.
Šablony na nehty jsou vhodné na modelaci gelových a akrylových nehtů bez použití tipu.
Gilotiny na nehty jsou nástrojem na dokolé zkrácení tipu podle Vámi požadované délky. Jejím použitím zabráníte prasknutí nalepených tipů.
Buničina na nehty je vatová pomůcka na čištění či utírání nehtů. Je víceúčelová a její koupi určitě oceníte při modeláži gélových nehtů! Jestli jste úplná začátečnice, bylo by vhodné, pokud byste si modeláž tipu či šablóny nejprve nacvičili. Cvičné prsty si jako začínající nehtařka oblíbíte!
Odlakovače v peru slouží na jednodušší manipulaci při odlakování nehtu a změně barvy. Ušetří Vám čas a manipulace s nimi je úplně jednoduchá.
Pomerančová dřívka by Vám neměli chybět při tvorbě gelových či akrylových nehtů! Jsou rovněž víceúčelové - používají se na zatlačení nehtové kůžičky, čištění nečistot ale i na zdobení tipu či šablony. Všechny produkty máme v různých barevných provedeních, velikostí a praktických baleních. Potěší Vás i poměr vysoké kvality a nízké ceny, stačí si už jen vybrat!